Po ciężkich zmaganiach z graficzną stroną bloga mogę się w końcu przywitać.
A witam szczególnie tych, którzy interesują się nauką języków obcych i zechcą dotrzymać mi towarzystwa w nauce języka włoskiego, wymienić doświadczenia związane z opanowywaniem (kolejnych) języków oraz o tym, co komu w duszy gra.